Goldshow suurendada oma liiklust ja teeb teid rohkem raha.

Kuld Show on vahend saadaval CAMERALUX MUDELID, mis on virtuaalne toad. Selle kaudu MUDELEID saab suhelda mitme saidi kasutajate video abil, samaaegselt. Töö on lihtne. MUDEL, mis kasutab Kuld Näita tööriist on vajalik isikut oma virtuaalse ruumi. Klõpsates pildi, peab kasutaja olema teadlik MUDEL ettepanek, koos kõigi üksikasjade esitamist, nagu alguskellaaeg, kestus, soovitud väärtus ja vähim pakkumine.

Kliendid saavad anda $50, $100, $1,000 + dollarit , et aidata rahastada oma lemmik tüdruk / poiste webcamming. Vastutasuks saavad nad väikese omakapitali osaluse oma web cam modelleerimine. Kuld Show on crowdfunding täiskasvanud projekte.

Klientidele, kes on huvitatud suheldes MUDEL saab pakkumise (võttes arvesse, et minimaalne sätestatud tingimusel, et nad on krediidi nende CAMERALUX konto). Kui soovitud väärtus on saavutatud, esitatakse kinnitatud (on võimalik vaadata pakkumiste arvu, teinud reaalajas) kindlaksmääratud ajal. Selle crowdfund süsteemi.

Kui summa soovitud MUDELIT ei jõudnud, kuni planeeritud aeg alustada esitluse, siis on see automaatselt tühistada ja kasutatud krediit kasutajad pakkumise tagasi tasakaalu oma konto ja saab tavapäraselt kasutada.

Sündmuse ajal, kui seal on viga vaheline ühendus MUDELI ja kasutajad, põhjuseks tehnilised probleemid, mis ei ole põhjustatud CAMERALUX platvorm, kui selle esitamine on alanud, kasutatud krediit ei tagastata või tagastatakse. Krediidi osa MUDELI konto omaniku vastava virtuaalse ruumi. Kui kasutaja, kes on olnud teie ühendus katkeb, võib taastada seda ajal, kui Mudeleid on esitlus, koostoime võib jätkuda kuni varem asutatud lõpus.

Tüüp näita ettemakstud liikmete poolt, selle asemel, et maksta minutis.

Ajal kogumise Kuld Näidata kasutajad saavad vabalt dial MUDEL. Pärast kogumine on lõpetatud, vaid kasutajad, kes on kaasa aidanud, et miinimumi saab suhelda ja dial MUDEL, ja teised on blokeeritud suhtlemist.

  • Mida ma teen: Tekst, mis kuvatakse ülaosas kasutaja chat, köitev neid osta oma KULLA Näita jõudlust. See ilmub ajal preshow, kui ka kasutajatele väljaspool tulemuslikkuse kui see algab.
  • KULD Saanud: kokku summa, mida soovite kogutud kõik kasutajad, selleks, et alustada oma töös.
  • Minimaalne sisseost: summa, mille soovite iga kasutaja, et kaasa saaks etendust. Teil võib määrake selle väärtuseks "0" AINULT siis, kui sa teed mitte-selgesõnalise näidata. Kui minimaalne sisseost on seatud "0", kõik teie jututuba on vaadata oma tulemuslikkust, nagu sa jäävad külaline vestlus.
  • Minuti pärast ma Teen Seda: Kui teie tulemuslikkuse hakkab, on see, kui kaua näita peab kestma. Kord näita taotlusel on alustatud te peate alustama ja täieliku täitmise teenida tahes KULD panditud poole oma show. Kui show lõppeb varakult, kõik KULLA teeninud on kaotatud.
  • Minutit, et Eesmärk: See on aeg, et sa saad määrata oma külaliste publik pandiks KULD, et saavutada oma taotletud KULD summa, et alustada oma jõudlust. Show algab, kui aeg kätte jõuab ja eesmärk on saavutatud. Kui eesmärgiks ei ole jõudnud KULD tagastatakse kasutajad.

Kui mudel hakkab KULD show countdown, ta/ta valib järgmisi piirmäärasid: mis tehakse KULD näita, mitu minutit näitan olla minimaalne summa, mis iga liikmesriik peab aitama näita, kui palju KULDA, et ta tahab enne kui ta hakkab näitama, ja kui kaua mudel on oodata, et saavutada seatud eesmärk enne, kui ta/ta alustab või lõpetab näidata. Mudelid võivad valida hakata näitama igal ajal, isegi siis, kui taimer ei ole lõpetatud või kui ta ei ole jõudnud oma eesmärgi. Kui mudel otsustab tühistada näidata ilma käivitamist on see, et kõik liikmed ei tagastata, oma raha ja mudel saab midagi.

Kui mudel otsustab alustada KULD näidata, mudeli ja kõiki liikmeid, kes aitasid minimaalne summa on võetud era grupi vestlus. Isegi pärast show algab, võivad liikmed veel sisestage igal ajal ja tuleb tasuda täies minimaalne summa. Liikmed saavad näha ja rääkida omavahel, kui nad seda ise soovivad. Mõned saidid võimaldavad liikmed tulevad ja lähevad Kuld show, kaitse funktsioon, juhul kui nad on lahti ühendatud. Mõned saidid on ka tagasimaksmist pileti hinnast, kui mudel lõpeb show alguses või on lahutatud.

KULD näitab on teistsugune kui muud liiki rühm näitab, sest see on ettemakstud ja kestab ainult teatud aja jooksul. Nagu teiste kontserni näitab, KULD näitab võib odav variant võrreldes erasektori vestlused.