Gold Shows

Want an extra special show on CameraLux? Check out our "GOLD SHOWS", and we promise you won't be disappointed. "GOLD SHOWS" are exclusive shows, created by cam models to show off their special talents. These are live shows, but the content is chosen by the models. You need tokens to participate. These "GOLD SHOWS" get really wild, you won't want to miss out!   

Nr gold shows veel

Mis On KULD NÄIDATA?

A "KULLA SHOW" on ettemakstud näidata. Mudel otsustab, mida nad teevad oma show, kui kaua see on, ja kui palju liikmed peavad kaasa vaadata. Mudel seab eesmärgiks arv "märkide" nad tahavad, enne kui nad hakkavad näidata, ja kui kaua nad oodata, et jõuda selle eesmärgi. Mudeli saavad valida alustada näidata, enne kui eesmärk on saavutatud, või nad võivad valida cancel. Kui mudel tühistab näita, kõik liikmed ei tagastata ja mudel saab midagi.

Sisu "KULD SHOW" on otsustatud mudel. Vaatajatel on võimalik vestelda omavahel, kuid mudeleid ei vestelda vaatajatele, et nad keskenduvad pakkumisel super hot XXX näidata. Kui näitama hakkab, kõik liikmed kes on tasunud võetakse eksklusiivne chat ruumi, kus näidata, mis juhtub. Saate aidata rohkem, kui miinimum summa, meened, kui soovite, et näidata kiiremini käivituda. Vaatajad saavad tulla ja minna näidata, kui nad on maksnud, ja vaatajad saavad maksta liituda show, mis tahes kohas, kui see on alanud. Tagasimaksed on esitatud üksnes juhul, kui mudel tühistab näita, ei lõpeta näita, või on ühendus probleem.