Anti-Spam Poliitika

CameraLux on null rämpsposti tolerants poliitika - ME EI OLE NÕUS, RÄMPSPOSTI!

Saatmine igal liiklus pealesunnitud /spam E-post toob kaasa konto ja oma teenitud rahaga on kaotatud.

MIS ON SPAM?

Igasugune soovimatu reklaam läbi e-posti, uudisgruppide, IRC ametikohta, ja/või sõnumside klientidele. Kõik RÄMPSPOSTI kaebus teie vastu on põhjust kohest lõpetamist. See on väga tõsine küsimus. ÄRGE saata e-posti igaüks, kes ei ole teinud kontrollitav taotlus teabe saamiseks.

Millist tüüpi reklaami peetakse RÄMPSPOSTI?

  • Kõik mitte kontrollitav mitte opt-in e-posti teel. Lahtiselt postitada (saates e-kirja kuulutuse loetletud isikute kohta e-posti aadress plii loetelu). Reklaam koos lahtise e-posti teenused (ettevõtted, kes saadab e-posti kuulutuse loetletud isikute kohta e-posti aadress plii loetelu sa) on alust anda kohest konto lõpetamise.
  • Uudiserühma Postitad. Lähetamise kaubanduslike teadete rämpsposti ja mingeid kaebusi uudistegrupi moderaatorid on kohe alust konto lõpetamise.
  • IRC / IE / ICQ Kliendid, soovimatute sõnumite abil mis tahes meedias, sealhulgas jututoad ja vahetu sõnumside peetakse RÄMPSPOSTI.

KUI VASTUTUSTUNDLIK LIIGE CYBER ÜHENDUSE SEE SAIT VÄIDAB, RANGE POLIITIKA , MILLEGA KEELATAKSE MIS TAHES KOLMANDA OSAPOOLE SAATMISE MINGIT REKLAAMI E-KIRJU NIMEL SAIDI TELLINUD VÕI PEALESUNNITUD. SEE TÄHENDAB, ET ME MINNA KAUGEMALE LIHTSALT KEELATAKSE SAABUMIST. ET ASJA VEELGI SELGEMAKS KÕIGILE, ET ME EI LASE KEEGI TEINE, SAADA E-KIRJU MEIE NIMEL. PEALEGI, SAIT ISE, VAID SAADAB E-KIRJU, ET ISIKUD, KES ON REGISTREERINUD KODULEHEL. NENDE KAHE POLIITIKA MOODUSTAVAD MEIE TUGEVA "ANTI-SPAM POLIITIKA".

Kuidas me tegutseme?

Igal juhul me saame kaebuse seoses üks meie otsene turundajad/tütarettevõtete ja/või mis tahes muu kolmanda osapoole e-kirjade saatmise meie nimel meie Kuritarvitamise Meeskond kohe algatab uurimise.

On oluline, et te mõistate, et Kuritarvitamise Meeskond uurib iga kaebuse me saada! Tütarettevõtete/otse turundajad leida meie Kuritarvitamise Meeskond on edendada see sait e-posti teel nägu lõpetamise oma/oma konto koos meiega ja võimalikku saamatajäänud tulu.

Äärmuslikel juhtudel, meie Juriidiline Osakond on kaasatud ka. Palun teatage E-post/Spam laekunud teil seoses käesoleval veebilehel: E-post : contato(at)www.cameralux.ee

Kui teile on saadetud kolmanda osapoole mis tahes küsimuses, mis on seotud sellel saidil, palun teatage sellest E-post : contato(at)www.cameralux.ee ja Kuritarvitamise meie Meeskond võtab viivitamata meetmeid. Palun lisage kurtnud-e-posti ise oma kaebuses, et Kuritarvituse võib Võistkond jätkata uurimist.